Verenigingsstructuur & Organisatie

De Vereniging van Oefentherapeuten Cesar en Mensendieck is sinds 2004 de beroepsvereniging van oefentherapeuten in Nederland. De VvOCM is het resultaat van een fusie tussen de Vereniging Bewegingsleer Cesar (VBC) en de Nederlandse Vereniging van Oefentherapeuten Mensendieck (NVOM).


Adres VvOCM

Kaap Hoorndreef 28

3563 AT UTRECHT

tel. 030-26 25 627

e-mail: info@vvocm.nl

We zijn van maandag t/m donderdag telefonisch bereikbaar van 8.30 tot 14.30 uur. Op vrijdag zijn we gesloten.


Het VvOCM-bestuur bestaat uit:



 
 
   
Frans Koornberg Michel Raaphorst Anna Kemman

voorzitter penningmeester bestuurslid



     

Het bestuur is bereikbaar via bestuur@vvocm.nl

 

En het landelijk bureau:

 

 
  
  
 
Viola Zegers Aurelia Kroezen Carla van Kreuningen Elly van Rossum Ingrid de Wilt
directeur beleidsmedewerker secretariaat & support administratie & webwinkel secretariaat & PR
viola@vvocm.nl aurelia@vvocm.nl carla@vvocm.nl elly@vvocm.nl ingrid@vvocm.nl

 

 
  
  
 
Marleen Post Matthijs Ganzevoort Rieneke Dorgelo Trudy de Witte
beleidsmedewerker ondersteuning webwinkel
& beleid
beleidsmedewerker beleidsmedewerker
marleen@vvocm.nl matthijs@vvocm.nl rieneke@vvocm.nl trudy@vvocm.nl

Statuten en Huishoudelijk Reglement

 TitelAangepast opGrootte
Statuten27-8-20141,05 MB
Huishoudelijk Reglement27-8-2014153,88 KB