Verenigingsstructuur & Organisatie

De Vereniging van Oefentherapeuten Cesar en Mensendieck is sinds 2004 de beroepsvereniging van oefentherapeuten in Nederland. De VvOCM is het resultaat van een fusie tussen de Vereniging Bewegingsleer Cesar (VBC) en de Nederlandse Vereniging van Oefentherapeuten Mensendieck (NVOM).


Adres VvOCM

Kaap Hoorndreef 28

3563 AT UTRECHT

tel. 030-26 25 627

e-mail: info@vvocm.nl

We zijn van maandag t/m donderdag telefonisch bereikbaar van 8.30 tot 14.30 uur. Op vrijdag zijn we gesloten.


Het VvOCM-bestuur bestaat uit:


 
  
   
Frans Koornberg Michel Raaphorst Kitty Hueting Anna Kemman Shiva Najaf
voorzitter penningmeester secretaris bestuurslid bestuurslid


     

 

Het bestuur is bereikbaar via bestuur@vvocm.nl


En het landelijk bureau:

Viola Zegers bureaudirecteur viola@vvocm.nl
Marleen Post beleidsmedewerker Professionaliteit & Wetenschap marleen@vvocm.nl
Rieneke Dorgelo beleidsmedewerker Kwaliteit & Onderzoek rieneke@vvocm.nl
Aurelia Kroezen beleidsmedewerker Samenwerking & Professionaliteit aurelia@vvocm.nl
Trudy de Witte beleidsmedewerker Bekendheid & Samenwerking
trudy@vvocm.nl
Carla van Kreuningen Secretariaat & Support carla@vvocm.nl
Ingrid de Wilt Secretariaat & PR ingrid@vvocm.nl
Elly van Rossum
Administratie & Webwinkel
elly@vvocm.nl


Statuten en Huishoudelijk Reglement

 TitelAangepast opGrootte
Statuten27-8-20141,05 MB
Huishoudelijk Reglement27-8-2014153,88 KB