Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Regiobijeenkomsten

Ook lid worden van de VvOCM?

Vacature informatie

ZwangerFit / MamaFit- docent gezocht in Drachten


Drachten
MemmeTiid / BekkenCentrum Noord
Waarneming
13 Maart 2026

Omschrijving

GEZOCHTZwangerFit / MamaFit – therapeut

Onze praktijk BekkenCentrum Noord is gevestigd in Drachten en Surhuisterveen (Friesland). MemmeTiid valt onder deze praktijknaam en hierbinnen richten wij ons volledig op zwangeren en pas bevallen vrouwen. We zijn een enthouasiast team van 4 therapeuten en werken nauw samen met alle verloskundigenpraktijken in de omgeving.

Door een toenemende vraag en een naderend zwangerschapsverlof van 1 van onze collega's zijn wij op zoek naar versterking. Bij voorkeur op dinsdagavond, maar dit kan in overleg ook op een ander moment. Ben jij een enthousiaste ZwangerFit/MamaFit docent, of heb je een vergelijkbare opleiding gedaan, zoals PowerMama, SterkHer of Mom in Balance? En heb je een passie voor zwangerschap en het herstelproces na de bevalling? Neem dan contact met ons op. 


Overig

Binnen onze praktijk werken wij al een tijd met een wachtlijst voor bekkenoefentherapie. Ben je bekkenoefentherapeut of in opleiding? En op zoek naar werk in het Noorden in een leuk, enthousiast team? Wij staan open om een keer kennis te maken!


Contact:

Jannie Postma
Jannie@memmetiid.nl
06-49630323 


Contact informatie


Nieuwsgierig geworden? Wil je meer informatie of solliciteren neem dan contact op met;
MemmeTiid / BekkenCentrum Noord
Jannie Postma
0649630323