Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Aangesloten bij Cao Gezondheidscentra?

donderdag 18 juni 2015 / Categorieën: Niet-leden

De VvOCM is voor de sociaal-economische belangenbehartiging aangesloten bij de Federatie Beroepen in de Zorg (FBZ). Dit betekent dat je als intramuraal werkende oefentherapeut - via je lidmaatschap bij de VvOCM - automatisch verzekerd bent van een stem aan de cao-tafels. Het gaat hierbij om verschillende cao's: VVT, ziekenhuizen, UMC etc. 

Voor werknemers in dienst van een gezondheidscentrum geldt de Cao Gezondheidscentra/AHG. Het gaat in totaal om 4500 werknemers. Op dit moment is bij ons niet bekend of er ook VvOCM-leden zijn aangesloten bij de cao. Ben jij aangesloten bij de  Cao Gezondheidscentra/AHG? Geef dit dan zo spoedig mogelijk door aan Trudy de Witte, e-mail: trudy@vvocm.nl

 

Kijk voor meer informatie over de FBZ op www.fbz.nl

Vorige artikel Kinderen met leerachterstand kúnnen beter presteren dankzij bewegen
Volgende artikel Oefentherapeut-logo op jouw LinkedIn profiel

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl