Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

IO: handige tips voor je accreditatieaanvraag

dinsdag 12 december 2023 / Categorieën: Niet-leden

Neem jij deel aan een geaccrediteerd Intercollegiaal Overleg? Dit is hét moment om accreditatie aan te vragen voor 2024 via adap.nl. Gebruik de vijfde bijeenkomst voor een groepsevaluatie en het schrijven van het jaarplan. Uit ervaring blijkt dat jaarplannen die met de gehele groep worden opgesteld, leiden tot betere bijeenkomsten. Wil je weten hoe je een goed jaarplan opstelt?

 

Lees het artikel op de KP-site met praktische tips over het invullen van het jaarplan format en het formuleren van doelstellingen:

 

Vorige artikel Richtlijn Zorg op Afstand beschikbaar
Volgende artikel Nieuw organisatiemodel VvOCM ingericht

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl