Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Vacature Directeur-Bestuurder

Vacature Directeur-Bestuurder

dinsdag 6 juni 2023 / Categorieën: Niet-leden

VvOCM zoekt een Directeur-Bestuurder!

De missie van VvOCM is de oefentherapeut prominent te positioneren en te profileren als een vanzelfsprekende en onderscheidende speler binnen het domein bewegen in de gezondheidszorg. Als Directeur-Bestuurder houd je je bezig met belangenbehartiging, beroepsontwikkeling en ledenservice. Hierbij vormt de visie op oefentherapie en de oefentherapeut in 2030 het uitgangspunt.

Bekijk de vacature

Vorige artikel Dag van de Oefentherapeut
Volgende artikel Jaarverantwoording met twee jaar uitgesteld

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl