Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws

VvOCM-enquête: inventarisatie aanbod zorgproducten

donderdag 2 juli 2015 / Categorieën: Niet-leden

Onlangs heeft een groot aantal leden de jaarlijkse ledenenquête ingevuld.
Uit jullie reacties blijkt dat 57% van de oefentherapeuten naast 'reguliere' behandelingen ook met andere activiteiten/

producten inkomsten genereren. We willen daar graag meer over weten om na te gaan of bepaalde producten wellicht voor een grotere groep collega's interessant zijn. We denken daarbij bijvoorbeeld ook aan het inspringen op nieuwe financieringsstromen, zoals via de gemeenten of de cliënt zelf.

 

Er worden vragen gesteld over de zorgproducten die in de ledenenquête het meest genoemd zijn (doelgroepen: ouderen, kinderen, mantelzorger, werknemers en zwangeren). Daarna is er de mogelijkheid om andere zorgproducten te noemen. Aan het eind is er een tekstvak voor overige opmerkingen.

 

Wil je meewerken aan deze enquête? Het kost ongeveer 10 minuten van je tijd (afhankelijk van het aantal producten dat jij aanbiedt, uiteraard). De enquête staat open t/m woensdag 15 juli.

Klik hier om de enquête te openen.

Vorige artikel Toolkit Mantelzorgers
Volgende artikel Telefonische bereikbaarheid bureau i.v.m. vakanties