Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Advertorial: Aanvullende kijk op klachten van het bewegingsapparaat

woensdag 7 april 2021 / Categorieën: Niet-leden

Ervaren oefen- en fysiotherapeuten maken deel uit van het Netwerk Erkend Voetentrainers. Alle Erkend Voetentrainers nemen de voet mee in het onderzoek bij voet- en houdingsklachten. Misschien iets voor jou? Geïnteresseerd in een aanvullende kijk op klachten van het bewegingsapparaat? We willen het graag met je delen. Laat het even weten, dan sturen we je een interessante bundeling van artikelen toe. Op onze website lees je meer over ons Netwerk Erkend Voetentrainers en de opleiding (Adap geaccrediteerd).

 

Vorige artikel ADVERTORIAL: Wegens succes herhaald: LSVT BIG cursus
Volgende artikel Richtlijnontwikkeling ouderen en dementie

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl