Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws

Advertorial: Kijkje in de keuken van Intraverte!

Advertorial: Kijkje in de keuken van Intraverte!

zondag 1 maart 2020 / Categorieën: Niet-leden

Kijkje in de keuken van Intraverte!

Wij krijgen veel vragen over hoe het bij ons werkt. Onze kennis en ervaring willen we daarom graag met jullie delen! We nodigen je van harte uit om eens een kijkje in onze keuken te komen nemen op donderdag 14 mei 2020.

Over Intraverte
Ons startpunt is kinderen helpen met beter bewegen, lichaamssignalen herkennen en inzicht te krijgen in eigen gedrag (voelen, denken en doen). We betrekken hierbij onder andere ouders en leerkrachten om kinderen te ondersteunen in de ontwikkeling die voorwaardelijk is voor de uitvoering van dagelijkse activiteiten. Naast dat bewegen gewoon gezond en ontspannend is, stimuleert dit de neurologische (hersen)rijping bij kinderen en jongeren en is daarmee van invloed op de totale ontwikkeling.

Ontwikkeling
In de afgelopen jaren is Intraverte fors gegroeid. Het aantal kinderen dat we wekelijks begeleiden en in het aantal medewerkers. We merken dat de vraag naar Intraverte niet verzadigd raakt, maar alleen maar enorm toeneemt. En dat in een bruisende praktijk waar zowel de ontwikkeling als professional en de persoonlijke ontwikkeling van de therapeuten volop kans krijgt.

Welkom bij Intraverte!
Ben je geïnteresseerd in onze werkwijze en verhaal? Dan nodigen we je van harte uit op donderdag 14 mei van 14.30 – 17.30 uur. Het programma ziet er als volgt uit:

  • Welkom met koffie en thee
  • Rondleiding en stukje geschiedenis
  • Uitgangspunten van Intraverte
  • Multidisciplinaire hulpvragen en de positie van de verschillende expertises
  • Hapje en drankje
  • Dilemma’s in de dagelijkse praktijk
  • Een plek voor jou?


Aanmelden
Je kunt je aanmelden door een mail te sturen naar: charisavanzoeren@intraverte.nl.
We kunnen een maximum aantal bezoekers ontvangen.

Locatie:
Le Chevalierlaan 19, Landgoed Tongeren te Epe

Kun je er niet bij zijn? Op zaterdag 10 oktober organiseren wij nogmaals een kijkje in de keuken.

 

Vorige artikel Informatie over het coronavirus
Volgende artikel Vacature: Beleidsmedewerker ontwikkeling & wetenschap voor 24-32 uur per week