Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws

Advertorial: Online training voor voet- en houdingsklachten

Advertorial: Online training voor voet- en houdingsklachten

maandag 16 augustus 2021 / Categorieën: Niet-leden

Voetentraining ontwikkelt onlinetrainingen voor mensen met voet- en houdingsklachten. In deze trainingen wordt verwezen naar oefen- en fysiotherapeuten voor een consult. Als je je aansluit bij het Netwerk Erkend Voetentrainers verwijzen we ook cliënten naar jou door. Dat betekent dat je cliënten krijgt die met de training bezig zijn en jouw begeleiding nodig hebben. Of nog geen training volgen, maar de bestelling voor een training graag via jou doen. En daarmee verdien jij weer een aantrekkelijke commissie. Interessant? Kan ook al als je nog geen Erkend Voetentrainer bent.

Klik op deze link voor meer informatie.

 

Vorige artikel Het GLI-register van het RIVM is live
Volgende artikel Advertorial: Gratis therapeuten app van Incura