Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Baby en Peutercursus

maandag 13 juli 2015 / Categorieën: Niet-leden

 

In januari 2016 starten we met de bij- en nascholingscursus Baby en Peuter voor Kinderoefentherapeuten. Wilt u zich verdiepen in onderzoek en behandeling van het jonge kind, dan is deze cursus iets voor u. Tijdens de cursus wordt ingegaan op de ontwikkeling van kinderen van 0 tot 4 jaar en komt de behandeling van kinderen in deze leeftijdscategorie aan bod. De cursus bestaat uit theorie- en praktijklessen en er zal tevens worden gewerkt met casuïstiek.

Voor meer informatie of aanmelden, kijk op: http://www.werkenstudie.hu.nl/TotaalAanbod/Kinderoefentherapie-Baby--en-peuter

Vorige artikel Week Chronisch Zieken staakt werkzaamheden
Volgende artikel Patiënten zien af van vervolgbehandeling vanwege eigen risico

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl