Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws

Bachelortraject voor professionals

dinsdag 11 februari 2014 / Categorieën: Niet-leden

Het bachelortraject voor professionals (OTC en OTM) kan gevolgd worden aan twee opleidingen,  aan de Hogeschool Utrecht en de Hogeschool van Amsterdam. Daar hebben de examencommissies zitting die een diploma Bachelor of health oefentherapeut mogen afgeven. De eisen die aan dit diploma gesteld worden kent de examencommissie. Deze eisen worden jaarlijks vastgesteld.

 

Informatie hierover is op te vragen bij de opleidingen. Als je van plan bent het traject te gaan volgen, adviseren wij je je goed te informeren bij de opleidingen over de eisen en mogelijkheden. Dit om te voorkomen dat je met verkeerde verwachtingen aan het traject gaat starten. Informatie en contactgegevens zijn te vinden op de pagina's van de opleidingen.

Vorige artikel Eerste 5 ambassadeurs aan de slag voor Nationaal Programma Preventie
Volgende artikel Symposium Kinder Scoliose op 17 april in Veldhoven