Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws

Beleid Beluurtje: Kwaliteitscriteria 2025 – 2030

Beleid Beluurtje: Kwaliteitscriteria 2025 – 2030

dinsdag 18 oktober 2022 / Categorieën: Niet-leden

Heb jij vragen of ideeën over de kwaliteitscriteria van 2025 – 2030? We horen graag van je!

Op 25 oktober is er een online Beleid Beluurtje van 19.00-20.00 uur. Tijdens dit online beluurtje vertelt Daphne Koopmans over het ontwikkelproces van de nieuwe kwaliteitscriteria. Hoe gaat dit in zijn werk? Bovendien kun je vragen stellen over zowel de huidige als nieuwe kwaliteitscriteria.

Geef vooraf je vragen door. Dan beantwoordt Daphne ze tijdens het Beluurtje.

Klik hier om je aan te melden!

 

 

 

Afbeelding: Afbeelding van <a href="https://pixabay.com/nl/users/startupstockphotos-690514/?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=849825">StartupStockPhotos</a> via <a href="https://pixabay.com/nl//?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=849825">Pixabay</a> 

Vorige artikel IZA: wat betekent het integraal zorgakkoord voor oefentherapeuten?
Volgende artikel Hoe versterken we de zorg in de eerste lijn?