Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws

Beleid Beluurtje: Richtlijnen algemeen

Beleid Beluurtje: Richtlijnen algemeen

maandag 29 augustus 2022 / Categorieën: Niet-leden

Heb jij vragen of ideeën over richtlijnen? We horen graag van je!

Op 6 september is er een online Beleid Beluurtje van 19.00-20.00 uur met als onderwerp: Richtlijnen.

Thea Kooiman vertelt je graag hoe het huidige richtlijnenprogramma van VvOCM eruitziet, hoe er hierbij samengewerkt wordt met andere paramedische beroepsverenigingen en wat er allemaal komt kijken bij het ontwikkelen van een richtlijn. We vinden het belangrijk dat onze leden begrijpelijke en kwalitatief goede richtlijnen hebben ter ondersteuning van de uitvoering van hun vak.

Hoe ervaar jij de meest recent ontwikkelde richtlijnen? En wat vind je belangrijke aandachtspunten bij de ontwikkeling van richtlijnen?  Thea is benieuwd naar jouw vragen en gaat graag met je in gesprek. Ook als je wensen hebt die Thea kan meenemen in de gesprekken over richtlijnen of als je onderwerpen mist in de richtlijnen horen we graag!

Geef vooraf je vragen door. Dan beantwoordt Thea ze tijdens het Beluurtje.

 

Klik hier om je aan te melden! 

Vorige artikel Minister Kuipers: Paramedici spelen een belangrijke rol in de zorg
Volgende artikel IZA: wat betekent het integraal zorgakkoord voor oefentherapeuten?