Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Bericht namens zorgverzekeraars en Vektis:

Bericht namens zorgverzekeraars en Vektis:

dinsdag 9 april 2024 / Categorieën: Niet-leden

Bericht namens zorgverzekeraars en Vektis: toelichting correctie behandelindex periode 1 en 2 2023 
 
Er heeft een correctie plaatsgevonden van de behandelindex over de eerste twee periodes van 2023. De aanlevering van gegevens waarop de behandelindex over deze periodes was gebaseerd, is helaas niet goed gegaan. In de behandelindex over geheel 2023 is dit hersteld. Deze is opgesteld met de juiste data van alle praktijken. 
 
Het is dus mogelijk dat de behandelindex over periode 1 en 2 is gewijzigd. Daarom zijn de rapportages van deze twee periodes van de website verwijderd. Vektis doet er alles aan om deze zo spoedig mogelijk opnieuw te plaatsen. 
 
In de rapportage over geheel 2023 vind je linksonder de juiste behandelindex van jouw praktijk terug over periode 1 en 2 van 2023. De bijbehorende rapportages staan uiterlijk 1 juli 2024 in Mijn Vektis. Je ontvangt een bericht als deze beschikbaar zijn. 
 
Vektis en de zorgverzekeraars bieden hun oprechte excuses aan voor het mogelijke ongemak. Heb je vragen? Neem dan contact op. 

 

Vorige artikel Nieuw: paramedische richtlijn kwetsbare ouderen

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl