Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Bijeenkomsten over Samenwerking in de Zorgsector

dinsdag 21 januari 2014 / Categorieën: Niet-leden

De minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport laat zich graag informeren over samenwerking in de zorg. Van meerdere kanten heeft zij signalen ontvangen dat samenwerking in de zorgsector bemoeilijkt wordt door de mededingingsregels in de zorg. De minister wil graag van de betrokkenen weten welke problemen en onduidelijkheden zij ervaren. Het ministerie organiseert daarom een zestal bijeenkomsten. Twee voor ziekenhuisdirecties (uitnodigingen op naam) en vier voor medische professionals uit de eerstelijns- en GGZ-zorg (vrije inschrijving).

 

De bijeenkomsten vinden plaats op 11, 13, 18 en 20 februari in Amsterdam, Den Bosch, Utrecht en Zwolle van 17.00 tot 20.00 uur. Meld je snel aan via het formulier op de website http://samenwerkingzorgsector.nl/. VOL = VOL! Je ontvangt een bevestiging van aanmelding per mail en een week voorafgaand aan de bijeenkomst ontvang je de definitieve informatie over de locatie en het programma.

 

Klik hier om de uitnodiging te downloaden.

Vorige artikel Stagebegeleidersdag Hogeschool Utrecht
Volgende artikel Beschikbaarheid seniorstage: bericht voor stagebegeleiders

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl