Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Cao VVT 2014-2016 beschikbaar

woensdag 11 februari 2015 / Categorieën: Niet-leden

Met  de kennisgeving van ontvangst van SZW is de nieuwe Cao VVT 2014-2016 definitief in werking getreden. De Cao VVT  loopt van 1 september 2014 tot 1 april 2016. Over de teksten van de nieuwe cao is lang onderhandeld. 

De betrokken partijen: werkgeversorganisaties ActiZ en BTN en werknemersorganisaties FNV Zorg en Welzijn, CNV Zorg en Welzijn, FBZ en NU'91 eind januari overeenstemming. De FBZ onderhandelt namens de VvOCM en de onder de VVT werkzame oefentherapeuten. 

 
Klik hier om de Cao VVT 2014-2016 te downloaden.

 

Kijk voor meer informatie over de FBZ op de speciale pagina LEDENNIEUWS / FBZ

 

 

Vorige artikel De NPi-service staat voor u klaar!
Volgende artikel OPEN PR-vergadering

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl