Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Contracten zorgverzekeraars / nieuwsberichten

maandag 1 september 2014 / Categorieën: Niet-leden

Inmiddels hebben de meeste oefentherapeuten de eerste overeenkomsten voor 2015 ontvangen. Multizorg was de eerste die de nieuwe contracten heeft verstuurd. De overige overeenkomsten volgen, de verwachting is tussen nu en half september. Met een aantal zorgverzekeraars zijn we over enkele voorwaarden nog in overleg.


Daar waar elementen in de overeenkomsten om speciale aandacht vragen, zullen wij via een nieuwsbericht deze expliciet benoemen. Deze nieuwsberichten worden per mail naar alle leden gestuurd. Ook zijn de nieuwsberichten terug te lezen onder LEDENNIEUWS / PROJECT ZORGVERZEKERAARS.

Hou ook deze nieuwsrubriek in de gaten - daarin staan altijd de laatste updates!

 

Vorige artikel Zelfverwijzing fysio ontlast huisarts niet
Volgende artikel VGZ overeenkomst 2015: nog niet tekenen!

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl