Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Cursus Hogeschool Utrecht

maandag 2 december 2013 / Categorieën: Niet-leden

Sinds een aantal jaar biedt Hogeschool Utrecht de cursus Basiseducatie, Kwaliteit en Wetenschap aan. Een cursus die bestaat uit de onderdelen Methodisch Handelen, Verslaglegging, Evidence Based handelen en Interdisciplinaire communicatie en samenwerking. Bent u een 3-jarig opgeleide oefentherapeut en wilt u zich bekwamen in hbo-bachelorcompetenties, dan is deze 4-daagse cursus geschikt voor u. Op 25 januari starten we weer en dit zal tevens de laatste keer zijn.
Zie voor meer informatie en aanmelding op de website van de Hogeschool Utrecht

Vorige artikel Ontwikkelingen CONO-register
Volgende artikel E health platform voor geinteresseerde

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl