Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Dag van de Houding op 1 juli!

dinsdag 12 mei 2015 / Categorieën: Niet-leden

Op initiatief van collega Lynnet Kolkman gaan we dit jaar de Dag van de Houding op 1 juli a.s. landelijk organiseren. Hiervoor heeft de VvOCM verschillende materialen ontwikkeld: een draaiboek, PR-materiaal zoals een flyer, banner (website/e-mail) en basistekst. En niet te vergeten: de Facebook-pagina.

 

De flyer en poster kun je binnenkort tegen een redelijke vergoeding bestellen via de VvOCM - je hoort hier uiterlijk 20 mei meer over. Of je kunt ze natuurlijk zelf (laten) printen. De digitale bestanden zijn hieronder te vinden.

 

Flyer

Poster (volgt later)

Banner (volgt later)

Basistekst

Draaiboek

Vorige artikel Enquête 'Visie op de toekomst van de oefentherapeut'
Volgende artikel Update 'Dag van de Houding'

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl