Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

De Oefentherapeut: meer in beweging dan ooit! Uitnodiging VvOCM-lustrum op 10 oktober a.s.

donderdag 4 september 2014 / Categorieën: Niet-leden

 

 

In 2014 bestaat de Vereniging van Oefentherapeuten Cesar en Mensendieck 10 jaar. Om dit lustrum te vieren organiseert de VvOCM op vrijdag 10 oktober a.s. een middag met als thema ‘De Oefentherapeut: meer in beweging dan ooit!’. We willen jou van harte uitnodigen voor dit lustrumcongres.
 
Doel van de middag is elkaar te inspireren en motiveren - vooruitkijkend naar de toekomst. Waar staan we nu als beroepsgroep en waar gaan we naar toe? En wat is het belang van samenwerken/netwerken hierin? In verschillende plenaire en parallelsessies laten collega-oefentherapeuten zien wat we in huis hebben – hoe hard er aan de weg wordt getimmerd en wat dat al gebracht heeft of nog kan brengen.

Het lustrumcongres vindt plaats in De Lantaern in Nieuwegein en begint om 13.00 uur. Na de plenaire opening wordt één ronde parallelsessies aangeboden. Daarna gaan we plenair verder. Het congres wordt afgesloten met een gezamenlijk buffet, waar uitgebreid de mogelijkheid is om na te praten en te netwerken.

Gedurende de pauze, het buffet en voorafgaand aan het congres wordt een informatiemarkt georganiseerd, waar verschillende producten van en voor oefentherapeuten worden gepresenteerd. 
Programma
13.00 uur        Inloop met koffie/thee
13.30 uur        Welkom
13.35 uur        'Hoofd bij de cijfers, Hart bij de klant'
                       Bart van den Belt
15.15 uur        Pauze
15.45 uur        Parallelsessies:
                        1. Kinderoefentherapie: nu en in de toekomst
                        2. Een gat in de markt voor de psychosomatisch oefentherapeut
                        3. Multidisciplinaire samenwerking bekkenoefentherapie & -fysiotherapie
                        4. Wankel evenwicht: evidencebased oefentherapie voor kwetsbare ouderen
17.00 uur        Plenaire presentaties over actuele ontwikkelingen
17.45 uur        Afsluiting
18.00 uur        Buffet tot ca. 19.30 uur.
Kijk voor een laatste update op de website van de VvOCM.


Aanmelden
Er is accreditatie aangevraagd voor deze middag. De kosten voor deelname bedragen € 75 (studentleden € 20).

Het lustrumcongres is alleen toegankelijk voor VvOCM-leden en -studentleden.
Je kunt je aanmelden tot 26 september a.s. via info@vvocm.nl o.v.v. ‘lustrumcongres’ + jouw registratienummer kwaliteitsregister. Geef in de mail aan welke parallelsessie jouw voorkeur heeft: 1, 2, 3 of 4.

LET OP: De aanmelding is pas definitief na betaling van het verschuldigde bedrag op NL12INGB0000390811, t.n.v. de VvOCM o.v.v. ‘lustrumcongres’ en lidmaatschapsnummer.

 

 

Vorige artikel Bijeenkomst regioteams
Volgende artikel Cursus 'Online profileren': alternatief aanbod!

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl