Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

EenVandaag: fysiotherapie en basispakket

vrijdag 17 mei 2013 / Categorieën: Niet-leden
EenVandaag zond 16 mei een reportage uit over de afnemende toegankelijkheid van fysiotherapie voor met name mensen met een lager inkomen. Deze reportage is gemaakt naar aanleiding van een representatieve peiling die de KNGF heeft laten uitvoeren door ITS (Radboud Universiteit Nijmegen). In de reportage komt de ‘technische’ kant van de peiling, verhalen van twee patiënten, het verhaal van een fysiotherapeut en een toelichting door Eke Zijlstra aan bod. U kunt de uitzending terugkijken op www.uitzendinggemist.nl. Het item begint op 12:18.

Lees hier de samenvatting van het rapport van het ITS onderzoek naar toegankelijkheid fysiotherapie
Vorige artikel Oefentherapeut in richtlijn SOLK
Volgende artikel Evaluatie Door Cliënten Bekeken

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl