Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws

Eerste 5 ambassadeurs aan de slag voor Nationaal Programma Preventie

maandag 10 februari 2014 / Categorieën: Niet-leden

Minister Edith Schippers heeft mede namens staatssecretaris Martin van Rijn (beiden VWS) tijdens de startbijeenkomst van het Nationaal Programma Preventie 'Alles is Gezondheid ...' de eerste 5 ambassadeurs van het programma gepresenteerd. Samen met ministeries, gemeenten, bedrijven en een groot aantal maatschappelijke organisaties gaan zij zich de komende periode inzetten om Nederlanders te inspireren hoe zij gezonder kunnen leren, wonen en werken.

'Alles is gezondheid ...' biedt veel kansen voor jou als oefentherapeut. Kijk op de website naar de voorbeelden van samenwerking om mensen vitaler en gezonder te maken! Lees verder op de website van het programma.

Vorige artikel Business Bootcamp: ga mee!
Volgende artikel Bachelortraject voor professionals