Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

HERINNERING: Oefentherapie en Oncologie: wil jij vermelding in Verwijsgids Kanker?

maandag 12 maart 2018 / Categorieën: Niet-leden

HERINNERING:

Onlangs is er vanuit VvOCM contact geweest met het Integraal Kankercentrum Nederland (IKNL). Zij zijn o.a. verantwoordelijk voor de Verwijsgids Kanker. Deze verwijsgids is te vinden op https://www.kanker.nl/verwijsgids
Doel van dit gesprek is om oefentherapeuten die werken met patiënten met oncologische klachten op te nemen in deze verwijsgids. 

 

De VvOCM heeft momenteel geen duidelijk overzicht van deze groep oefentherapeuten. Daarom willen we graag inventariseren welke oefentherapeuten werken met patiënten met oncologische klachten. En zo ja, welke scholing je op dit gebied hebt gevolgd. Wil jij graag vermeld worden in de Verwijsgids Kanker? Geef dan jouw gegevens door via onderstaand formulier. We houden je uiteraard op de hoogte wanneer deze gegevens worden gepubliceerd.

 

Heb jij je nog niet aangemeld na de eerste oproep medio februari?

Klik hier om aan te melden.

Vorige artikel Landelijke Database Oefentherapie: VvOCM, KNGF en Keurmerk trekken samen op
Volgende artikel IOO-leden gezocht in omgeving Rotterdam

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl