Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws

Hoe komt de richtlijn COPD tot stand?

dinsdag 27 augustus 2019 / Categorieën: Niet-leden

In oktober wordt de concept richtlijn COPD opgeleverd. Hierna wordt deze richtlijn getest door fysio-/ oefentherapeuten en andere zorgverleners, vervolgens zal deze beschikbaar komen voor iedereen. Aan dit ontwikkeltraject, wordt met dertien organisaties twee jaar gewerkt.

 

In het volgende filmpje vertellen werkgroepleden over hun ervaringen tijdens het ontwikkeltraject. Zoals Dorien Peters-Ebbing (oefentherapeut) mooi vertelt in dit filmpje: "Ik merk in het werk dat de fysiotherapeut en oefentherapeut steeds meer naar elkaar toe groeien. Wij zijn meer met trainingen bezig en fysiotherapeuten zijn meer op gebied van gedragsverandering aan de slag. Wel mooi dat je samen steeds dichterbij komt wat voor de patiënt belangrijk is."

 

Klik hier om het filmpje te bekijken.

 

Wil je meer lezen over de systematiek of lezen welke oefentherapeut in werk- en klankbordgroep zit, klik dan op deze link.

Vorige artikel Pro-Education stelt meer scholingen open voor oefentherapeuten
Volgende artikel Kosten/kostprijsonderzoek paramedische zorg van start