Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws

Hoe staat het met uw bezieling?

maandag 3 juli 2017 / Categorieën: Niet-leden

In 2015 werkte 1 op de 5 zorgverleners nog met bezieling. De bezieling in de zorg staat onder druk door administratieve rompslomp door toegenomen regels en bemoeienis.

Zorgverleners die willen meewerken aan onderzoek naar hoe bezield zorgverleners op dit moment zijn, kunnen een door hoogleraar arbeids- en organisatiepsychologie Wilmar Schaufeli en VvAA ontwikkelde quickscan invullen. Wie meedoet ontvangt direct een persoonlijk rapport over zijn/haar eigen bezieling en werkt (geanonimiseerd) mee aan een algeheel beeld van bezieling onder zorgverleners.

 

Vorige artikel VvOCM-bijeenkomst online volgen!
Volgende artikel Denkt u mee over zorg en hulp in Nederland?