Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Informatie ‘Zit met Pit!’ voorjaar 2014

dinsdag 18 februari 2014 / Categorieën: Niet-leden

Heb je als oefentherapeut affiniteit met het werken met kinderen in de basisschoolleeftijd? En zou je graag je werkgebied en contacten willen uitbreiden in de omgeving van jouw praktijk? En jezelf als oefentherapeut meer willen profileren buiten je praktijkmuren? Dan is 'Zit met Pit!' misschien iets voor jou!

 

'Zit met Pit!' is een lesprogramma ontwikkeld door oefentherapeuten, vóór oefentherapeuten. Het programma richt zich op het aanleren van een goede houding, maar vooral ook het ontwikkelen van gezond gedrag rondom het toenemende computergebruik. De oefentherapeut is de aangewezen zorgprofessional om dit onderwerp aan te pakken!  

Het is een compleet lespakket waarmee je direct aan de slag kunt, zowel op basisscholen als individueel in je praktijk. Het bevat digitaal lesmateriaal, maar ook volop PR-materiaal zoals posters, werkboekje voor de kinderen, etc.

 

‘Zit met Pit!’ organiseert in het voorjaar weer informatieavonden door het hele land.

Data en locaties:

· 25 maart               regio Zuid-Nederland                 locatie Eindhoven

· 1 april                    regio Utrecht                                 locatie IJsselstein

· 8 april                    regio Zuid-Holland                      locatie Pijnacker

· 15 april                  regio Noord-Holland                  locatie Wormerveer

· 22 april                  regio Noord-Nederland              locatie Zwolle

 

Alle avonden zijn van 20.00 uur tot 22.00 uur.

 

Aanmelden hiervoor gaat via de website www.zitmetpit.nl waar je het aanmeldingsformulier in kunt vullen. Voor vragen of meer informatie, stuur je een mail naar info@zitmetpit.nl

Vorige artikel TIP: Aan de slag als Wmo Consulent?
Volgende artikel Zorgkaart Nederland: zorg dat je wordt gevonden!

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl