Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Jaarverantwoording met twee jaar uitgesteld

Jaarverantwoording met twee jaar uitgesteld

dinsdag 11 juli 2023 / Categorieën: Niet-leden

Goed nieuws: de verplichte jaarverantwoording voor eerstelijns zorgaanbieders wordt met twee jaar uitgesteld. Demissionair Minister Helder (Ontregel de zorg) gaf tijdens het betreffende Eerstelijnszorgdebat in de Tweede Kamer aan dat ze de rust in het proces wil terugbrengen door het indrukken van een ‘pauzeknop’. Voor de aanlevering over boekjaar 2022 zoekt ze een ‘pragmatische’ oplossing. Samen met Eerstelijnscoalitie (ELC) blijft VvOCM zich inzetten voor een vermindering van de administratieve lasten- en regeldruk voor eerstelijnszorgaanbieders.

Lees ook de berichtgeving van ELC

 

Vorige artikel Vacature Directeur-Bestuurder
Volgende artikel Vacatures Raad van Toezicht VvOCM

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl