Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Landelijk symposium Netwerk Chronische Pijn over 'Copingstijlen'

dinsdag 6 januari 2015 / Categorieën: Niet-leden

De Stichting Landelijk Netwerk Oefentherapeuten Chronische Pijn organiseert voor de tweede keer een landelijk symposium. Deze editie met als thema 'Copingstijlen' daagt deelnemers uit met de titel:  Chronische pijn, vol uitdagingen! En hoe ga jij daar mee om? 

 

Het symposium biedt genodigden een uitgelezen mogelijkheid om zich uitgebreid te laten informeren en inspireren over de mogelijkheden van hoe de patiënt met chronische pijn kan omgaan.  Het plenaire ochtendprogramma bevat een tweetal gerenommeerde sprekers die hen informeren over de laatste inzichten en modellen op het gebied van de verschillende manieren van omgaan met chronische pijn. 

Het middagprogramma omvat zes workshops die zich elk richten op verschillende invalshoeken voor behandeling van chronische pijn in relatie tot de copingstrategieën. 

Dit symposium is exclusief bestemd voor bij het netwerk aangesloten therapeuten en professionals die betrokken zijn bij het netwerk Chronische Pijn. 

 

 

 

Datum: zaterdag 24 januari 2015 

 

 

Tijd: 09:30 - 17:30 uur

Klik hier voor het programma

 

Kijk voor meer informatie op www.netwerkchronischepijn.nl

Vorige artikel Presentatie regio-avond Noord Holland 8 oktober 2014
Volgende artikel Oefentherapie op televisie!

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl