Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws

LDO: Incura voorlopig niet aangesloten op de LDO

dinsdag 27 maart 2018 / Categorieën: Niet-leden

Onlangs meerdere gesprekken en contacten met Incura, heeft Incura aangegeven om dit moment geen ruimte te zien voor deelname aan de Landelijke Database Oefentherapie. Incura ziet de nut en noodzaak van het LDO in, maar geeft aan weinig ontwikkelcapaciteit te hebben. 

 

Op dit moment heeft Incura daarom besloten andere projecten voorrang te geven boven aansluiten op de LDO, in elk geval tot de zomer. Daarna zullen ze het opnieuw in overweging nemen. Voor nu is de voorkeur gegeven aan projecten die een veel groter deel van de Incura klanten treft. Je kunt hierbij denken aan een project zoals de koppeling met Zorgdomein (voor het inlezen van verwijsdata) of de mogelijkheid om aanmeldingen en afspraken in te schieten vanaf de website van de praktijk.

 

Uiteraard zullen wij als vereniging in gesprek blijven met Incura om er voor te zorgen dat uiteindelijk al onze leden de mogelijkheid hebben om aan te sluiten op de LDO. 

 

Voor meer informatie kun je contact opnemen met rieneke@vvocm.nl

Vorige artikel IOO-leden gezocht in omgeving Rotterdam
Volgende artikel Enquête over geschilleninstantie zorgcontractering