Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

LET OP: Spookfacturen!

dinsdag 7 mei 2013 / Categorieën: Niet-leden

Afgelopen week hebben we een aantal vragen gekregen over spookfacturen, facturen voor diensten/producten die helemaal niet zijn geleverd. Het komt vaak voor: clandestiene bedrijven sturen spookfacturen die amper van echt te onderscheiden zijn. Elke dag worden bedrijven en praktijken  slachtoffer van zogenaamde acquisitiefraude. Wat kun je doen tegen spookfacturen en wie sturen ze?
Klik hier om meer te lezen over dit onderwerp. Let ook vooral op de reacties onderaan de pagina in het FORUM. Daarin staan verschillende namen van 'foute bedrijven'.

Vorige artikel Overleg met Menzis, Achmea, De Friesland 2013
Volgende artikel Oefentherapeut in richtlijn SOLK

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl