Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws

Lokale denktank Amsterdam-Amstelveen over innovatie zorgberoepen succes!

donderdag 22 mei 2014 / Categorieën: Niet-leden

Zorginstituut Nederland (voorheen CVZ) heeft de afgelopen maanden op verschillende plekken in Nederland een 'Broedplaats Innovatie Zorgberoepen en opleidingen' georganiseerd. Samen met de SIGRA werd op 31 maart jl. een lokale denktank georganiseerd in de regio Amsterdam-Amstelveen. Annacarina Klein en Salmara Akihary waren hier namens de oefentherapeuten aanwezig.

 

Klik hier voor het uitgebreide verslag zoals dit door het Verwey-Jonker Instituut is gemaakt. Vanuit SIGRA is in een nieuwsbrief over deze bijeenkomst gecommuniceerd. Zie deze link.

 

Ook Marian Kaljouw, voorzitter van de Commissie Innovatie Zorgberoepen en Opleidingen van het Zorginstituut Nederland, heeft in haar recente Blog op Skipr aan de bijeenkomst en de broedplaats Amsterdam-Amstelveen gerefereerd. Zie deze link

 

De verwachting is dat TNO het eindrapport indicatie zorgvraag Amsterdam-Amstelveen eind mei gereed heeft.

Vorige artikel Wmo stappenplan
Volgende artikel Nieuwsbrief mei verstuurd!