Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

NFP Congres 2020

maandag 3 februari 2020 / Categorieën: Niet-leden

Het NFP congres is tot stand gekomen in samenwerking met de VvOCM.

Klik voor meer informatie over dit congres op deze link.

Wanneer? 
Vrijdag 20 en zaterdag 21 maart 2020

Waar?
Hotel Holthurnsche Hof
Zevenheuvelenweg 48
6571 CK Berg en Dal
T: 024 - 684 1744

Uitleg workshops

Je hebt de mogelijkheid te kiezen uit 2 workshops op de eerste dag en 2 workshops op de tweede dag. Hierbij kun je jouw voorkeur aangeven. Wij proberen zoveel mogelijk iedereen in de eerste voorkeur te plannen. Het kan echter voorkomen dat de workshop van jouw eerste keuze vol zit, waardoor wij je in een andere workshop zullen plaatsen. Je krijgt hierover vooraf bericht.

Informatie over de workshops op vrijdag vind je hier en op zaterdag hier.

Hoe zit het met de voorbereiding?

Voor de workshops en lezingen wordt vooraf lees- of kijkmateriaal geleverd waarvan verwacht wordt dat je deze gelezen of ingezien hebt voor aanvang van de workshop c.q. lezing. Hierdoor kunnen we een gelijk instapniveau garanderen en kan er tijdens de workshops en lezingen de diepte in gegaan worden. Zodat je ontdekkingsreis met de levensboom een verdieping kan zijn!

Avondprogramma op vrijdag!

Er is een gezellige borrel om de dag(en) door te nemen.

Accreditatie

Het 2-daagse NFP congres is voor 12 punten geaccrediteerd voor het KRF NL deelregister Psychosomatisch fysiotherapeut en basisregister (Algemeen fysiotherapeut).

Accreditatie is aangevraagd voor PSOT.

Vorige artikel Update kostprijsonderzoek
Volgende artikel Advertorial: Word jij YVLO-ZwangerFit® Oefentherapeut?

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl