Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Ook lid worden van de VvOCM?

Online profileren: hoe doe je dat?

zondag 22 december 2013 / Categorieën: Niet-leden

Je moet tegenwoordig heel wat doen om in beeld te komen bij (potentiële) patiënten en verwijzers.  Adverteren, een open dag organiseren, folder uitdelen op een lokaal evenement, een praatje houden op een patiëntenbijeenkomst … er zijn heel wat middelen. Maar daarmee bereik je lang niet iedereen. Steeds vaker zoeken patiënten via internet naar oplossingen. En verwijzers gebruiken het internet steeds vaker om een oefentherapeut in de buurt te zoeken. Als oefentherapeut moet je daar wel op inspringen: een website is dan zeer belangrijk. Maar er zijn nog veel meer mogelijkheden, zoals Facebook, Twitter … waar begin je?

 

 

De VvOCM biedt samen met JePraktijkOnline de oplossing. Tijdens de leergang ‘Online profileren’ maak je kennis met de verschillende middelen? De bestaat uit zes modules die afzonderlijk van elkaar kunnen worden gevolgd. Eén module is dus mogelijk, maar ook meer - of alle zes. Je leert een eigen digitaal praktijkplan te maken, aangevuld met praktische vaardigheden om de benoemde middelen ook in te kunnen zetten en meteen aan de slag te gaan.

 

De leergang wordt bij jou in de regio georganiseerd en is als volgt opgebouwd:

 

Programma Regio Midden Nederland
Locatie: VvOCM, Kaap Hoorndreef 56, Utrecht

 

Module 1: Online Praktijkplan* / Vrijdag 7 februari 2014, 9.30 – 12.30 uur

 

Module 2: Inleiding Social Media* / Vrijdag 7 februari 2014, 13.30 – 16.30 uur

 

Module 3: Zorgmarketing* / Vrijdag 7 maart 2014, 9.30 -12.30 uur

 

Module 4: Inleiding e-Health* / Vrijdag 7 maart 2014, 13.30 – 16.30 uur

 

Module 5: Social Media strategisch* / Vrijdag 4 april 2014, 9.30 – 12.30 uur

 

Module 6: Praktijkwebsite* / Vrijdag 4 april 2014, 13.30 – 16.30 uur

* Klik hier voor een uitgebreide toelichting van de modules.

 

 

 

Kosten
De kosten zijn € 85 per persoon per module. Volg je de gehele leergang (dus zes modules), dan krijg je korting. Je betaalt dan in totaal € 480.  Accreditatie voor de leergang is aangevraagd.

 

 

 

Waar/wanneer en AANMELDEN
De leergang wordt komend jaar verspreid over de verschillende regio’s aangeboden. Wil je een module op een andere datum volgen, dan kan dat in een andere regio. Je moet voor die module dan een ander aanmeldingsformulier gebruiken. Klik hier voor de planning & aanmeldingsformulieren van ALLE regio’s. 

Inschrijven is mogelijk tot 7 januari 2014!


Een module gaat alleen door als er minimaal 8 deelnemers zijn!

Vorige artikel Nieuwsbrieven
Volgende artikel Online profileren: hoe doe je dat?

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl