Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws

Speeddate Startersmarkt Hogeschool Utrecht

Speeddate Startersmarkt Hogeschool Utrecht

maandag 11 april 2022 / Categorieën: Niet-leden

Hogeschool Utrecht organiseert in mei een Startersmarkt voor bijna afgestudeerden, waar ze informatie kunnen ophalen over werken als algemeen fysiotherapeut of oefentherapeut na het behalen van het diploma. Dit jaar bieden we voor het eerst in het programma Speeddaten aan voor studenten en werkgevers, 2 jaar geleden moesten we dit helaas vanwege de Covid uitbraak annuleren.  

Wij willen je van harte uitnodigen voor deze starters Speeddate. Tijdens de Speeddate (10 min per ronde) ben je in de gelegenheid om meerdere bijna afgestudeerde algemeen oefentherapeuten en fysiotherapeuten te ontmoeten om erachter te komen of er een match is. Hierdoor kun je een keuze maken met welke kandidaten je verder in gesprek wilt of mogelijk zelfs in dienst zou willen nemen. 

Wij zorgen ervoor dat de aangeleverde vacatureteksten (graag dus mee sturen bij je aanmelding!) onder de aandacht van de studenten worden gebracht en vragen de studenten hun CV uitgeprint mee te nemen. 
 
Dus ben je op zoek naar een algemeen fysiotherapeut of oefentherapeut die jullie team komt versterken, kom dan naar de starters Speeddate op 19 mei. 

 

Praktische informatie 


Doel 

Het ontmoeten van werkzoekende bijna afgestudeerde fysiotherapeuten en oefentherapeuten om te bepalen of er een match is. 

 
Datum, locatie en programma 

Donderdag 19 mei: Hogeschool Utrecht, Heidelberglaan 7 in Utrecht 

15.30-16.15 uur Informatiecollege KNGF en VVOCM 
16.30-17.30 uur Informatiemarkt met standhouders 
17.40-18.20 uur Workshopronde 1 
18.20-19.00 uur Workshopronde 2 
19.00-20.00 uur Speeddate 
20.00-21.00 uur Borrel

 

Aanmelden 

Aanmelden kan via e-mail aan gerry.derijk@hu.nl, graag uiterlijk 15 april 2022.  

Vermeld daarbij svp het volgende: 

  1. 1) Gegevens instelling/praktijk 
  2. 2) soort vacature (vast, waarneming, loondienst, zzp etc.)  
  3. 3) Contactpersoon.
  4.  

https://www.freepik.com/photos/group-business-people

Vorige artikel Vektis en KP maken koppeling met AGB-register
Volgende artikel Informatie voor de patient op jouw website