Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Vacatures Raad van Toezicht VvOCM

Vacatures Raad van Toezicht VvOCM

dinsdag 11 juli 2023 / Categorieën: Niet-leden

Tijdens de vorige AV (22 juni) is ingestemd met het profiel van de Raad van Toezicht. De volgende stap is het werven van kandidaten. Heb jij interesse of ken je iemand? Voorzitter Frans Koornberg komt graag met je in contact. 

Als Lid van de Raad van Toezicht ben je medeverantwoordelijk voor het houden van toezicht op het functioneren van het bestuur en het bewaken van de missie, visie en strategie van VvOCM. Je vervult een cruciale rol bij het waarborgen van de kwaliteit van de dienstverlening en het naleven van wet- en regelgeving. Je levert een waardevolle bijdrage aan het beleid en de besluitvorming binnen VvOCM en fungeert als klankbord voor het bestuur.

Lees de volledige vacaturetekst

 

Vorige artikel Jaarverantwoording met twee jaar uitgesteld
Volgende artikel Check je Vektis gegevens

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl