Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Ook lid worden van de VvOCM?

VGZ handhaaft verbijzonderd tarief psychosomatische oefentherapie

vrijdag 7 juni 2013 / Categorieën: Niet-leden
In de huidige zorgovereenkomst met VGZ staat dat de tarieven voor psychosomatische therapie geldig zijn tot 1 juli 2013. Deze periode heeft VGZ gebruikt om de dialoog aan te gaan over de meerwaarde van psychosomatische therapie (effectiviteit en kosteneffectiviteit), in relatie tot de bijbehorende honorering. Er is besloten om het tarief voor 2013 niet te verlagen. Dit betekent dat het huidige tarief gehandhaafd blijft tot 1 januari 2015.
Vorige artikel Evaluatie Door Cliënten Bekeken
Volgende artikel Netwerkbijeenkomst ouderen in Utrecht

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl