Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Webinar Samen Beslissen; wat kan er nóg beter?

Webinar Samen Beslissen; wat kan er nóg beter?

woensdag 14 december 2022 / Categorieën: Niet-leden

Van “Samen Beslissen” en “Begin een goed gesprek” heb je ongetwijfeld al gehoord. Als paramedicus weet je als geen ander dat het voeren van een gesprek noodzakelijk is om de behandeling goed te laten verlopen. Maar sta je ook voldoende stil bij de belangen van de patiënt? Check je of de patiënt alles begrepen heeft? Vraag je door naar zijn of haar situatie? En naar wat hij of zij belangrijk vindt? Nemen jullie vervolgens samen een beslissing over welke behandeling het beste bij iemand past?

Over dit online event
Tijdens het live webinar: “Samen beslissen; wat kan er nóg beter?!” hoor je van collega-paramedici hoe zij “Samen Beslissen” gebruiken om patiënten nog beter te behandelen. En de experts geven je handvatten om er zelf actief mee aan de slag te gaan. Meld je dus nu aan!

Tijdens dit live webinar ontdek je:

  • hoe je Samen Beslissen kan gebruiken in de praktijk;
  • wat de ervaringen zijn van collega-paramedici;
  • hoe je je gesprekstechniek snel en vakkundig verbetert.

Wanneer?

Dit webinar vindt plaats op 31 januari van 16.30 tot 17.30.

Voor wie?
Dit webinar richt zich primair op fysiotherapeuten, logopedisten, diëtisten, optometristen, orthoptisten, osteopaten, pedicures, podologen, podotherapeut, huidtherapeuten, ergotherapeuten, manueel therapeuten en oefentherapeuten.

Accreditatie

Voor dit live webinar is accreditatie aangevraagd bij ADAP.

Aanmelden

Klik hier om je aan te melden! 

Vorige artikel Beleid Beluurtje: Integraal Zorgakkoord
Volgende artikel Eenmalige digitale editie NTvO

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl