Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Week Chronisch Zieken staakt werkzaamheden

maandag 13 juli 2015 / Categorieën: Niet-leden

 

Stichting Week Chronisch Zieken staakt haar werkzaamheden. Het is de stichting helaas niet gelukt nog langer financiering te vinden voor de organisatie van de Week Chronisch Zieken. De website www.chronischziek.nl en de Facebook-pagina worden per 1 september 2015 afgesloten. De VvOCM heeft in de afgelopen jaren regelmatig advertorials geplaatst in het vakblad van de Week van de Chronisch Zieken en onze banner stond op de site. We vinden het dan ook jammer dat het zo loopt.

Vorige artikel Telefonische bereikbaarheid bureau i.v.m. vakanties
Volgende artikel Baby en Peutercursus

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl