Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws

Werkconferentie nieuwe kwaliteitscriteria

maandag 10 maart 2014 / Categorieën: Niet-leden

In maart organiseert het Kwaliteitsregister Paramedici (KP) een werkconferentie die in het teken staat van de nieuwe criteria 2015-2020. Een belangrijke vernieuwing is de stap die wordt gezet richting het kwalitatief toetsen. Tijdens de werkconferentie zullen genodigden van alle aangesloten beroepsverenigingen op zoek gaan naar consensus over het inbedden van de ‘Individuele Professionele Ontwikkeling’ (IPO) in de nieuwe kwaliteitscriteria, waarna de conceptcriteria 2015-2020 worden opgesteld door het KP.

 

De VvOCM heeft een aantal mensen benaderd om tijdens deze werkconferentie namens de beroepsgroep mee te praten over de nieuwe kwaliteitscriteria. Vervolgens zal het onderwerp ook regionaal worden uitgezet en besproken.

De nieuwe criteria staan eind dit jaar ter goedkeuring op de ALV-agenda van de VvOCM.

Vorige artikel Resultaten van de enquête 'To Move or Not to Move'
Volgende artikel Gemeenten treuzelen met concreet zorgbeleid