Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Organisatie

Ook lid worden van de VvOCM?

Verenigingsstructuur & Organisatie

De Vereniging van Oefentherapeuten Cesar en Mensendieck is sinds 2004 de beroepsvereniging van oefentherapeuten in Nederland. De VvOCM is het resultaat van een fusie tussen de Vereniging Bewegingsleer Cesar (VBC) en de Nederlandse Vereniging van Oefentherapeuten Mensendieck (NVOM).

VvOCM-bestuur

Frans Koornberg
Frans Koornberg

voorzitter

Merel Ligthart
Merel Ligthart

bestuurslid

Saskia van der Drift
Saskia van der Drift

bestuurslid

Deborah Pos
Deborah Pos

bestuurslid

Het bestuur is bereikbaar via bestuur@vvocm.nl

VvOCM-bureau

Viola Zegers
Viola Zegers

directeur

v.zegers@vvocm.nl

Thea Kooiman
Thea Kooiman

beleidsmedewerker

t.kooiman@vvocm.nl

Laila Storm
Laila Storm

Senior communicatieadviseur

l.storm@vvocm.nl

Cokkie van Santen
Cokkie van Santen

beleidsmedewerker

c.vansanten@vvocm.nl

Ilse Schaffers
Ilse Schaffers

Beleidsmedewerker

i.schaffers@vvocm.nl

Daphne Koopmans
Daphne Koopmans

Beleidsmedewerker

d.koopmans@vvocm.nl

Stella Beemer
Stella Beemer

administratie & webwinkel

s.beemer@vvocm.nl

Lisanne Tieland-Wernsen
Lisanne Tieland-Wernsen

Communicatiemedewerker

l.wernsen@vvocm.nl

Dany Hofland
Dany Hofland

secretariaat

d.hofland@vvocm.nl