Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

VvOCM nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws

30% korting voor VvOCM-leden op praktijkindebuurt.nl

dinsdag 22 juli 2014 / Categorieën: Niet-leden

Eén van de doelen van de VvOCM is het vergroten en versterken van de naamsbekendheid van haar leden en het beroep van oefentherapeut. Om dit doel te bereiken werken we onder meer samen met praktijkindebuurt.nl. 

Je kunt op deze pagina kiezen voor een (gratis) basisvermelding of voor een plus account.

 

De VvOCM biedt jou een korting van 30% op het openen van (of verlengen van) een plus account.

Dus 30% korting op de normale prijs van 59,95 ex BTW.

Hiervoor krijg je:

    • een eigen pagina op www.praktijkindebuurt.nl waar je praktijkinformatie overzichtelijk kunt presenteren

    • gemakkelijk nieuwsbrieven versturen aan maximaal 2000 adressen

    • toegang tot analyses en statistieken over het aantal bezoekers van jouw pagina.

 

Ga naar www.praktijkindebuurt.nl om jouw praktijk aan te melden. Na aanmelding staat er een (gratis) vermelding op de website. Gebruik na het aanmelden de kortingscode 44218 voor het upgraden naar een Plus Account met 30% korting.

 

NB. Dit aanbod geldt ook voor iedereen die binnenkort een mail ontvangt (of al heeft ontvangen) van praktijkindebuurt.nl met het verzoek de huidige plus account te verlengen! Typ bij het verlengen de kortingscode in en je profiteert ook van 30% korting.
Reageer je niet op deze mail, dan wordt jouw account omgezet in een basisvermelding.

Vorige artikel Minister vindt zorg te weinig transparant
Volgende artikel Kandidaten gezocht voor FBZ Ledenraad