Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Advertorial: Voeten meenemen bij behandeling houdingsklachten

maandag 5 juli 2021 / Categorieën: Niet-leden

Voetentraining zoekt samenwerking met oefentherapeuten. Jij ziet uiteraard dagelijks veel mensen met houdingsklachten. En misschien hebben ze ook voetklachten? Er is een duidelijk verband. Daarom kijken wij naar houding én voet. We hebben daarover een interessant artikel gepubliceerd, in samenwerking met het vakblad Beweegreden (tegenwoordig Nederlands Tijdschrift voor Oefentherapie).

Klik hier om het artikel te bekijken.

 

Vorige artikel Maatwerkroute HvA nu met 50% korting
Volgende artikel Nieuwe richtlijn HASP-paramedicus

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl