Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Advertorial: Webinar relatie voet- en houdingsklachten

Advertorial: Webinar relatie voet- en houdingsklachten

maandag 4 oktober 2021 / Categorieën: Niet-leden

Wij, therapeuten Cocky Hoogeveen en Yvonne Bontekoning, hebben een missie: Zoveel mogelijk mensen helpen om van hun voet- en houdingsklachten af te komen. Dat doen we op twee manieren. We ontwikkelen online trainingen waarbij mensen zelf aan de slag gaan met oefeningen. En we ontwikkelen een netwerk van behandelaren, waaronder oefentherapeuten, die mensen ondersteunt met hun oefeningen of zelf oefeningen meegeven. Misschien wil jij als oefentherapeut deel uit gaan maken van ons Netwerk Erkend Voetentrainers? Wij houden maandelijks een webinar waar we graag van jou horen hoe jij voet- en houdingsklachten behandelt en wat onze opleiding (Adap geaccrediteerd) tot Erkend Voetentrainer voor jou kan betekenen. Opgeven kan hier.

 

Vorige artikel Advertorial: Gratis therapeuten app van Incura
Volgende artikel Paramedici eerste lijn toch niet eerder een boosterprik

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl