Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

ADVERTORIAL: Werken met aandacht en gevoel

ADVERTORIAL: Werken met aandacht en gevoel

maandag 27 juli 2020 / Categorieën: Niet-leden

Werken met aandacht en gevoel.

Scholing gericht op het ‘voelend’ potentieel van jou, dat van de patiënt en de toepasbaarheid ervan.

De kracht van aanraken (tweedaagse cursus, Adap geaccrediteerd, 11 punten): Een welgemeende aanraking geeft ontspanning, zachtheid en aandacht zowel bij jou als de patiënt. Het lichaam reageert direct. We gaan het aanraken onderzoeken en je ontdekt hoe het je kan helpen in je behandelingen en tegelijk hoe het ook jou goed kan doen.

Deze tweedaagse cursus staat 3 keer gepland in 2020:

  • 16 sept en 14 okt in Leegkerk, Groningen.
  • 7 okt en 4 nov in Leegkerk, Groningen.
  • 11 nov en 9 dec in Son, Brabant.

 

Natuurlijke beweegpatronen (tweedaagse cursus, Adap geaccrediteerd, 12 punten): Het lichaam is gebouwd om moeiteloos te kunnen bewegen, dit heeft weer z’n positieve werking op zowel lichaam als geest, curatief en preventief. Hoe kunnen we dit potentieel meer naar boven halen bij de patiënt en daarmee de ‘wijsheid’ van het bewegende en voelende lichaam? Een praktische cursus.

Werkwijze: ontdekken, spelen, klooien, genieten, voelen, gewoon doen, en ….pauze.

Deze tweedaagse cursus staat 3 keer gepland in 2020:

  • 23 sept en 28 okt in Leegkerk, Groningen.
  • 21 okt en 25 nov in Leegkerk, Groningen.
  • 18 nov en 16 dec in Son, Brabant.

Meer info vind je op www.bewegingsvrijheid.eu onder ‘paramedici’.

Maar leuker is het als je vandaag nog belt. Ik probeer je antwoord te geven op al je vragen. Ook geef ik actieve presentaties in heel het land over deze cursussen. De eerst volgende info avond staat gepland op 26 augustus om 19.30 in Groningen.

Robert Terpstra  06-43064633

 

 

Vorige artikel Training Gedeelde Besluitvorming bij niet-aangeboren hersenletsel
Volgende artikel Deelnemers gezocht: Lerende Evaluatie JZOJP

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl