Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws

Evaluatie FBZ lidmaatschap en FBZ-nieuwsbrief

dinsdag 28 augustus 2018 / Categorieën: Niet-leden

 

De VvOCM is voor de sociaal-economische belangenbehartiging voor haar intramuraal werkende leden aangesloten bij de FBZ, de Federatie van Beroepsorganisaties in de zorg. Om jullie beter op de hoogte te houden van de activiteiten van de FBZ, hebben we jullie de maandelijkse nieuwsbrief van de FBZ het afgelopen half jaar één op één doorgestuurd.

Graag horen we in onderstaande evaluatie van jullie of je dit nuttig vindt (of niet). Daarnaast hebben we nog een aantal andere vragen over de FBZ. We stellen jouw mening zeer op prijs! Wil je even tijd maken om deze enquête in te vullen? Alvast hartelijk dank!

Mocht je vragen hebben, dan kun je die stellen aan Trudy, e-mail: trudy@vvocm.nl

Klik hier voor de evaluatie
Let op! Deze is alleen bedoeld voor intramuraal werkende oefentherapeuten!
Vorige artikel GLi: inkoopvoorwaarden en deadline zorgverzekeraars
Volgende artikel HERINNERING: Enquête monitor paramedische zorg 2018