Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuws

Exclusief voor VvOCM-leden: gratis naar Medisch Ondernemen Live!

dinsdag 25 september 2018 / Categorieën: Niet-leden

MedischOndernemen LIVE is het grootste kennis- en netwerkevent voor alle praktijkhouders en praktijkmanagers in de eerstelijnszorg. Het vindt plaats op 5 en 6 oktober in Expo Houten. Hoofdthema’s zijn ondernemen (o.a. financiën, personeel, wetgeving, ICT) en multidisciplinair samenwerken. Alles wat je moet weten om uw praktijk gezond te houden en klaar te zijn voor een succesvolle toekomst!

 

De VvOCM heeft gratis toegangskaarten geregeld voor haar leden. Download daarvoor onderstaande kaart en gebruik de vermelde toegangscode bij het online aanmelden via www.medischondernemenlive.nl/aanmelden
Met de code krijg je gratis toegang!

 

Klik hier voor de kaart met toegangscode

Vorige artikel Logopedische zorg zwaar onder druk
Volgende artikel PREM en meetbureaus - beslis vóór 31 oktober!