Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Nieuwsbericht Zorgverzekeraars

maandag 30 juni 2014 / Categorieën: Niet-leden

Het Nieuwsbericht Zorgverzekeraars is afgelopen vrijdag naar alle leden verstuurd. Hierin speciale aandacht voor een bericht van CZ over declaratiecodes kinderoefentherapie.  CZ meldt dat  een groeiend aantal behandelingen onterecht als kinderoefentherapie gedeclareerd worden. Een kinderoefentherapeut behandelt kinderen met een motorische hulpvraag en declareert dit onder code 9379. Houding/scoliose, rug dan wel nek/schouderklachten bij kinderen vallen niet onder kinderoefentherapie en mogen nooit als zodanig worden gedeclareerd. Een kinderoefentherapeut mag deze klachten natuurlijk wel behandelen, maar deze horen dan gedeclareerd te worden tegen het reguliere tarief.

 

Klik hier om het volledige nieuwsbericht te downloaden:

Nieuwsbericht VvOCM Project Zorgverzekeraars 2014/ 3

Vorige artikel Zorgbranche ontmoet AGB
Volgende artikel Ook zevende onderhandelingsronde Cao Ziekenhuizen mislukt

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl