Search

VvOCM Vereniging van Oefentherapeuten

Nieuws

Word lid van VvOCM

Oproep: Reünie afgestudeerden OT Cesar in 1969

donderdag 9 november 2017 / Categorieën: Niet-leden

Ria Boot en Marianne Aldenhoff (Lemoine) willen graag een reünie organiseren voor de afgestudeerden OT Cesar in 1969. De namen die ze zich kunnen herinneren zijn: Stan Enklaar, Mariana van Waning, Irene Hulst, Carien Bannink, Jolanthe de Graaf, Loes Haarmans, Petra Kuyper, Simone?, Beatrice van Ogtrop, Eva/Johan Gulcher, Ineke van Overbeek, Chrisje van Stapele, Reinet van Haeften, Djoeke Fels, Margriet Kalma, Eddie van Beuningen, Haga?, Ria van 't Schip, Joke Groenewegen.
Drie mensen kunnen wij traceren, de andere afgestudeerden helaas niet. Vandaar deze oproep: kent u iemand of kent u meer namen van afgestudeerden van dat jaar mailt of belt u dan a.u.b. naar Ria  mariavanstrienboot@gmail.com, 06 40616661 of naar Marianne  m.aldenhoff@kpnplanet.nl, 010-4222966.

Vorige artikel Cursussen Chronische Pijn Onno Meijer
Volgende artikel E-mail Kwaliteitsregister Paramedici in SPAM-box

Nieuwsbrieven

Ben je op zoek naar eerdere nieuwsbrieven van VvOCM, stuur dan een mail naar info@vvocm.nl